K I Í R Á S
Fekete László Nemzetközi XXIII.
Középiskolás Teremlabdarúgó Kupa
2013.
A rendezvény célja: az egészséges életmódra nevelés mellett, a középiskolás csapatok versenyeztetésének biztosítása, a tehetséges fiatal labdarúgók felfedezése, a mérkőzések nézőinek színvonalas szórakoztatása, a teremlabdarúgás népszerűsítése, valamint a határok nélküli sportbarátság erősítése.
Időpont: 2013. december 6-8.
Helye: Avasi Gimnázium tornacsarnoka
Nevezési határidő: 2013. november 27.
Nevezési korhatár: 1994. január 1.
Nevezési díj: 6.000.- Ft csapatonként
Sorsolás időpontja: 2013. november 28. csütörtök, 15.00 óra Avasi Gimnázium
A DSE számlaszáma, melyre a nevezési díjat kérjük befizetni a következő:
K&H 10402692-50526586-78821005
Nevezni a horvus@freemail.hu email címen illetve faxon (06-46-562-290), a megadott időpontig lehet a befizetést igazoló csekk másolatával együtt.
A rendezvénnyel kapcsolatban további információ Horváth Imrétől a 06-70-4079066 vagy a 06-46-562-289 telefonszámon kapható.
Jó felkészülést kívánok minden
nevező és résztvevő csapat számára!
Horváth Imre
Csoportbeosztás
A csoport |
B csoport |
C csoport |
Herman Gimnázium |
Szent Benedek G. és Szakk. |
Don Bosco Szakiskola, Kazincbarcika |
Zrínyi Gimnázium |
Jezsuita Gimnázium |
Fáy Közgazdasági Szkk. |
Szemere Középiskola |
Avasi Gimnázium |
Pattantyús Szakk., Sajószentpéter |
Szentpáli Szakk. |
Lévay Gimnázium |
Bláthy Szakk. |
Kós Szakk. |
Földes Gimnázium |
Diósgyőri Gimnázium |
|
|
Kandó Szkk. |
A csoportok első két helyezett csapata jut tovább, majd a hat csapat körmérkőzések keretében dönti el a végső sorrendet.
A torna szabályzata itt olvasható/letölthető »»
Sikeres felkészülést kívánok
minden résztvevő csapat részére!
Horváth Imre
2013. december 6., péntek
|
|
2013. december 7., szombat |
07.00 Zrínyi - Szemere 07.25 Fáy - Kandó 07.50 Földes - Szent Benedek 08.15 Zrínyi - Kós 08.40 Bláthy - Diósgyőri G. 09.05 Szemere - Szentpáli 09.30 Lévay - Földes
10.00 Ünnepélyes megnyitó
10.10 Avasi - Szent B. 10.35 Don B. - Pattantyús 11.00 Zrínyi - Szentpáli 11.25 Avasi - Földes 12.00 Don B. - Diósgyőri G. 12.25 Pattantyús - Fáy 12.50 Kós - Herman 13.15 Kandó - Diósgyőri G. 13.40 Don B. - Fáy 14.05 Lévay - Szent B. 14.30 Diósgyőri G. - Pattantyús 14.55 Bláthy - Don B.
|
|
07.30 Bláthy - Kandó 07.55 Szemere - Kós 08.20 Herman - Zrínyi 08.45 Fáy - Diósgyőri G. 09.10 Szentpáli - Kós 09.35 Kandó - Don B. 10.00 Herman - Szemere 10.25 Bláthy - Fáy 10.50 Pattantyús - Kandó 11.15 Herman - Szentpáli 11.40 Lévay - Avasi 12.05 Bláthy - Pattantyús
12.35 SORSOLÁS
12.50 A1. - A2. 13.25 B1. - B2. 14.00 A2. - A3. 14.35 B2. - B3. 15.10 A1. - A3. 15.45 B1. - B3.
16.30 Mérkőzés az V. helyért 17.05 Mérkőzés a III. helyért 17.40 Mérkőzés az I. helyért
18.20 Eredményhirdetés
|