Jelenlegi hely

Osztályaink 2018/19

Osztályaink a 2018/19-es tanévben


7/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán

Balogh Zsombor Csaba, Bánrévi Patrik, Bátori Panna Emília, Békési Dávid, Berényi Kinga, Biró Boglárka, Cserjési Dorka, Egri Boglárka, Fata Nelli, Fedor Bálint Simon, Flekács Lilla Gréta, Gombkötő Léna Lenke, Gondos István, Havasi Bernadett, Kaposvári Péter Gergő, Kárpáti Sára, Kolbányi Dorka, Kovács Kristóf, Kővári Laura, Lakatos Bence Szilárd, Losonczki Luca, Major Botond, Máté Krisztina, Medve Dalma Luca, Nagy Liliána, Perényi Dénes Csaba, Plentri Olivér Mihály, Polefkó Péter, Somossy Rozi, Sulák Veronika, Szárnya Zsófia, Szatmári Levente András, Takács Patrícia, Tamás Laura Dóra, Tóth Barnabás Zoltán, Török Luca Rozanna, Varga Luca, Victor Hanna.


8/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Komor Katalin Anita

Bencsik Dorottya, Bernáth Rebeka, Biró Boglárka, Cseh Vanda, Csiszár Míra, Dédesi Csenge, Deli Dorka, Erdei Dorka, Fenyvesi Zsófia, Filepkó Balázs Levente, Flekács Márton, Gyulai Iván György, Hevesi Ádám, Jakó Bálint, Janovicz Míra Krisztina, Kapusi Ádám, Karsza Panna, Kosztolányi Doroti, Kovács Réka, Kovács Zsombor, Létai Márk Szilveszter, Lévai Zita, Lupták Norbert, Maczkó Flórián László, Majoros Panna, Rédei Szabolcs, Rokonay Lili, Sárközi Mihály, Sirokai Csenge Etelka, Szabó Fanni, Szabolcs Regina, Szabon Bálint, Székely Borbála Petra, Szendrei Anna, Szolgai Péter, Terziev Péter, Ujvári Vivien, Varga Emma, Veres Vivien, Voczelka Hanna Lili.


9/1 - Emelt német nyelvi / két tanítási nyelvű (magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Juhászné Gál Anikó

Balla Boglárka Anna, Balog Dániel, Bánszki Máté Zsolt, Bernáth Petra, Czikora Nikolett, Csuha Petra Kata, Demjén Máté, Drótos Dóra, Geiszler Balázs, Gönczi Réka, Gyurcsó Dorka, Handa Máté Zoltán, Hriczu Dávid Ferenc, Iván Boglárka, Juhász Gabriella, Kádas Lilla, Karajz Petra, Kemény Evelin, Kiss Ákos Gábor, Kozák Laura, Krajnik Balázs, Lázár Marcell Péter, Majoros Petra, Marinov Lili, Molnár Inez, Oláh Kata, Oláh Tamás, Papp Levente, Sivák Dalma, Szabó Flóra, Szabolcsik Krisztina, Szilágyi Tamás Bálint, Szobeczki Jázmin, Szuhodolszki Natália, Tánczos Imre, Varga Adrián, Vass Petra.


9/kny-ny - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia nyelvi előkészítő osztály
Osztályfőnök: Fürj Marianna

Balázs Boglárka, Béry Anita, Bódi Balázs, Czeglédi Péter, Csehovics Kitti, Csüllög Andrea, De Bartolo Matteo, Deák Zsanett Tímea, Dely Kristóf, Grundik Kamilla, Gyükeri Zsófia Viola, Husz Réka, Juhász Roland, Kőmüves Bence, Lakatos Dániel, Lipták Dóra, Mirki Viktória, Nagy-Herceg Patrik, Novák Gergő, Ovád Zsófia, Papp-Gazsi Botond, Pataki Bence,     Rábavölgyi Réka, Rémiás Dániel Soma, Sándor Alexandra, Simon Eszter, Szabó Kristóf, Szászfai Lilla, Tardi Gábor, Villás Kinga, Zupkó Márton.


9/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Molnár Marianna

Berecz Bálint, Burka Rebeka, Czap Boglárka, Czine Boglárka Zsuzsanna, Csáki Balázs, Csontos Petra, Dávid Laura, Demeter Dominika, Dicsuk Vanda, Draskóczy Hanna, Fuhrmann Adrienn, Hacsi Bernadett, Hajdu Bianka, Hevele István, Kánya Fanni, Kassai Nikolett, Katona Bernadett, Kis Gergő, Kiss Bianka, Kőfalvy Máté Simon, Kövér Rita, Losonczi Patrik Károly, Lövey Laura, Mázor Lili Hanna, Nagy Gyula, Németh Balázs Márk, Schuller Veronika, Soltész Blanka Gemma, Szabados Fruzsina, Szabó Nárcisz, Szabó Regina Dalma, Szádvári Vajk Adrián, Szőke Gergő, Turcsány Panna, Vashegyi Gyémánt.


9/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Petrohán Krisztina

Antal Vanda, Baranyi Panna, Bártfai Lili, Csiklya Dóra Réka, Dékány Blanka, Fodor Fédra, Futó Flórián, Gabóczi Panna, Gáll Brigitta, Gergácz Éva Emese, Glenya Gréta Barbara, Gulyás Dorottya, Gyurkó Gréta, Homovics Krisztina, Kárpáti Kincső, Kis Virág Vivien, Kiskun Balázs, Kiss Gréta, Kocsis Alexandra, Kovács Emma, Lukovics Vanda, Mészáros Anikó Gyöngyvér, Molnár Balázs, Pető Ramóna Kitti, Pozsgai Gergely, Sipeki Anna, Szakácsi Adél, Szegő Brigitta, Török Balázs, Vályi Vivien, Veinémer Dorina, Veres Boglárka.


9/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Szőke-Czidor Judit

Bajáky Szabolcs, Bana Bálint, Brezsnyák Bence, Czaga Balázs Gergő, Csordás Viktória, Dudás Bence, Erdélyi Gabriella, Fata Lili, Gabóczi Panna, Gonda Panna, Gyarmathy Fanni Ágnes, Illés Dániel, Iván Boglárka Gabriella, Jónás Eszter, Kállai Kevin József, Kárpáti Kincső Flóra, Kovács Edina, Kovács Emma, Lázár Zoltán, Leskó Balázs Tamás, Ludnik Szonja, Majzik Virág Fanni, Márkus Tamás, Mondel Mária Emma, Nagy Martin, Plentri Dávid Csaba, Rákosi Kornél, Sivák Dalma, Sztupjár Kristóf Károly, Tóbiás Máté Levente, Uher Lívia, Vladár Levente Péter, Zentai Fanni Esztella.


10/1 - Emelt német nyelvi / két tanítási nyelvű (magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Figeczkiné Szabó Mónika

Alvarado Brianna Lea, Bacsó Antónia, Batykó Balázs, Baumann Erik Alexander, Béres Dániel, Demjén Ádám, Drig Dávid, Gecső Tamás, Glonczi Gabriella, Jóna Zsófia, Katona Boldizsár, Kelemen Beáta, Kenéz Nóra Laura, Kocsis Simon Márk, Koncz Dóra, Kovács Kolos Tamás, Ládi Dóra, Lundgreen-Kiss Márk, Madarász Rebeka, Mészáros Vanessa, Molnár Márkó, Muhi Tamás, Nádpataki-Sass Bálint, Nagy Bálint József, Papp Zita, Pejkó Laura, Simonyi Lilla, Somossy Márton, Szebeni Gergő Zalán, Szobota Erik Károly, Takács Ákos, Tomorszki Adrián, Tősér Trisztán, Varga Levente, Zupic Friderika.


10/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna

Babus Zsófia, Bacsó Fanni, Bacsó Mariann, Baranyi Vivien Lili, Birinyi Petra, Fazekas Fanni, Ferenczi Rebeka Sára, Holoda Petra, Horváth Helga, Ináncsi Adrián, Izsó Laura, Jakab Zsófia, Kalmár Levente, Kántor-Újvári Gerda, Kiss Brenda, Kovács Dániel, Kristóf Patrícia, Lengyel Panna Laura, Majoros Gabriella, Máthé Barna, Mikula Zsolt Erik, Pacsa Martin József, Proksch Bálint, Róde Lea, Slárku Antónia, Sugaras Patrik, Szabadka Szabina, Szatmári Balázs Róbert, Szolnoki Zsolt Ferenc, Tánczos Anna, Tóth Petra, Vass Zsuzsanna Virág, Záborszki Petra.


10/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Radványi Edit

Balogh Ferenc, Behina Bálint, Benkovics Lina, Bognár Gábor, Boronkay Katalin Ágnes, Böröcz Lívia, Csontos Dóra Ildikó, Csóri Anna, Éles Vanda, Forgács Laura Erika, Gál-Szabó Anett, Hajdu Blanka, Hegedűs Gréta Nikoletta, Jónás Alexandra, Juhász Balázs Pál, Kiss Dominik, Kiss Ivett Pálma, Kiszely Tamás, Kovács Nikolett, Kubis Dávid, Lesó Anna Ilona, Magyar Bálint, Molnár Levente, Nagy Erik, Németh Bence, Óvári Lili, Séra Korina, Szakál Liliána Enikő, Szmola Anna Virág, Szoboszlai Zsófia, Sztankovics Zalán, Tátrai Boglárka Kinga, Tóth Karolina, Závojszki Fanni.


10/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Zobay Ferenc

Bagjos Blanka, Bozzay Viktória, Drótos Lilla Anna, Fábrik Fanni Boróka, Flekács László, Gál Anna, Gergely Milán, Haraszin Gréta, Havasi Bence, Havasréti Eszter, Jónás Péter, Józsa Lilien Csenge, Kamarás Réka, Keresztessy Eszter Réka, Komjáti Kornél Sándor, Kosztoványi Vencel, Krajnik Ágota Csenge, Kujbus Kitti, Lux Botond, Molnár Anna, Nemes Botond Zétény, Pap-Tóth Panna, Pavlik Máté, Pusztai Petra, Rácz Bálint Máté, Révész Lajos Bálint, Sárközi Márton, Sirokai György Koppány, Szabó Bernadett, Tátrai Virág Csenge, Turnyánszki Bence Kristóf, Ujj Zalán Bogdán, Veres Gergő.


11/1 - Emelt német nyelvi / két tanítási nyelvű (magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Dr. Bacsó László

Bajáky Zsombor, Béres Bence Ákos, Botz Réka, Cseh Roland, Deli Vanda, Fancsalszki András, Fükő Brigitta, Gáspár Máté, Götz Gergely, Jemerik Károly Róbert, Király Viktória, Kóka Jázmin Éva, Kutás Adriána, Leczó Roland, Nagy Gergely, Nagy Zsófia, Pálffy Gellért Mátyás, Radványi Patrícia, Rimán Viktória, Sasvári Csilla, Simon Soma Dávid, Siska Panna, Szabó Alexandra, Szalánczi Vilmos, Szatmári Alexa Kinga, Székely Levente, Szendrey Réka, Tóth Réka Bianka, Tusori Dávid, Varga Mihály, Zámbó Judit.


11/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Kardosné Magyar Mária Éva

Balák Bence Tibor, Barta Flóra Zsófia, Bihary Adél, Csajka István, Demeter Norina, Fekete Gréta, Frei Milán Attila, Gál Szabolcs, Iványi Fruzsina Fanni, Jónás Jázmin, Jurecska Panna, Kazsimér Marcell, Kis Adrienn, Kiss Dániel István, Kiss Fanni, Kollárcsik Kitti, Kovács Barbara, Lapostyán Fanni, Lehoczky Anna, Molnár Gábor Mihály, Oláh Bálint Ferenc, Orosz Aliz Barbara, Orosz Daniella, Orosz Petra, Pirkó Krisztina, Rémiás Alíz, Rutkó Nikolett, Szabó Elizabet, Szabó Péter, Szihalmi Alexa, Urbán Laura, Vierg Daniella, Vollai Vivien, Zombor Lili.


11/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Leskó-Sallai Beáta

Balog Dániel, Bernáth Bettina, Cservenák Kata, Dancs Tamás Tibor, Daruka Fanni Eszter, Gombkötő Gitta, Gönczi Petra Virág, Janitor Zsófia, Juhász Julianna, Juhász Máté Péter, Kalydy Zsigmond, Károlyi Lilla Erzsébet, Kerekes Márkó, Király Máté, Kollár Rita, Kollár Sára, Kollonai Zsanett, Köpeczi Zsanett, Kucsinka Panna Zsófia, Lipták Nikolett, Nagy Ármin, Nagy Zoltán, Orosz Eszter, Salha Theodor, Soliman Dima, Stefán Sarolta, Szabó Eszter, Ternyik Katalin Anna, Tóth Barbara, Tóth Lili Dorina, Varsányi Máté, Veres Gergő, Vierg Vivien, Vihánszki Adél Dorottya, Vincze Kinga, Záhorszki Kristóf, Zsarnai Zsanett.


11/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Juhász Judit

Balázs Dominik Bence, Barta Orsolya, Bátori Kata, Budai Bettina, Csapó Boglárka, Dobai Balázs, Doszpoly Boglárka, Gadus Fábián Armand, Hajdu Zsófi, Hernádi Dorina, Kánya Zelma, Kubiczki Dóra Hanna, Lőrinc Emma Laura, Mészáros Dominik, Mikula Frida Rebeka, Solcz Patrik Ádám, Szabó Bence, Szabó Eszter, Székely Petra, Tamás Klaudia, Tolnai Zsófia, Tóth Benedek, Tóth Zsófia, Török Gergely.


12/1 - Két tanítási nyelvű (magyar-német / magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Puskásné Kiss Éva

Bakó Mercédesz, Balogh Bianka, Bujdosó Brigitta, Csanády Mátyás, Csordás Luca, Galgóczi Petra Alexandra, Hornyák Stella Anna, Kalóczkai Bálint, Kovács Regina, Kuzma Eszter, Lehóczky Martin, Léka Dalma, Oláh Zsombor, Papp Csenge, Papp Laura, Szabó Csenge, Szalmás Balázs, Szikszai Réka, Szőke Máté, Tomor Napsugár, Vágner Szandra, Varga Lili Fruzsina, Zilahy Zsófia, Zsíros Bence.


12/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Szabóné Balla Henrietta

Agócs Kinga, Berecz Flóra, Berencsy Lili, Berta Dóra, Csulák Nikolett, Dobi Barka Zsuzsanna, Ducsai Gréta, Harsányi Vivien, Hütter Fanni, Joó Fanni, Juhász Ákos Péter, Karakas Erika, Máthé Levente, Mátyus Maja, Nagy Ákos Márton, Pálinkás Gréta, Palla Tamás, Pásztor Marcell, Pataki Gergő, Putnoky Zita, Sipos Réka, Sulcz Kristóf Norbert, Szolyák Mirjam, Szőke Gábor, Tóth Adél, Tóth Klaudia, Urbán Imola, Varga Márton, Vígh Virág.


12/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Korpásné Ihász Zsuzsanna

Bajusz Anita Dominika, Bakos Balázs Krisztián, Csernák Sára, Csótai Zsófia, Dobos Viktória, Encsi Dorottya, Fekri Szoraja, Gál Olívia, Gombaszögi Tamás, Hajdu Zita, Hajnal István Márk, Hatvani-Nagy Balázs Márk, Horváth László, Horváth Zsanett, Huszák Lilla, Karóczkai György, Kaulics Karina, Kondi Amanda, Lenyhárt Tamara, Machek Fanni, Nyíri Beáta, Pásztor Boglárka Kincső, Pogány Dorina Gréta, Puskás Kamilla, Salha Christopher, Séra Dalma, Shah Daniel Palás, Skrobák Vivien, Sólyom Anna, Szentesi Klaudia Réka, Szilvási Ákos, Tasnádi Panna, Török Emese, Treznai Péter, Vályi-Nagy Bence.


12/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Horváth Andrea

Alsó-Antal Dávid, Barta Zsófia, Boros Gréta, Buckó Réka, Czecze Antónia, Fábián Károly Attila, Fügedi Laura, Fürtös Eszter, Karajz Bence, Kertész Eszter, Kisida Luca Sára, Kleiber Emese Tímea, Lakatos Vivien, Markó Katalin, Pásztor Patrik, Puskás Dorina, Régi Zsolt, Román Péter, Sárkány Panna, Szőke Balázs, Tóth Petra, Tusai Viktória, Vécsi Réka, Zouaoui Mohamed Haroune.

Tetszik: 
Average: 5 (1 vote)

Avasi Gimnázium

Az iskola címe:

3524 Miskolc, Klapka György u. 2.

E-mail:

titkarsag@avasi.hu
avasi.gazd@gmail.com

OM azonosító: 029 264
Telephelykód: 001 (KLIK 048 007)

Telefon

   +36 (46) 562-289 porta
   +36 (46) 562-287 tanári
   +36 (46) 562-289 titkárság
   +36 (46) 366-620 igazgató
   +36 (46) 562-286 gazdasági iroda
   +36 (46) 364-603 testnevelői és konyha

Fax: +36 (46) 562-290

QR-kód

Web

A honlappal kapcsolatos észrevétel, vélemény, javaslat, kérdés...kapcsolat

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer